Новоутворена громадська організація «За честь і волю України» звернулась із проханням створити логотип для подальшої діяльності: волонтерства, допомоги військовим та постраждалим цивільним. Логотип необхідний в альбомній та портретній орієнтації, включно з монохромною версією.
Запит щодо стилістики логотипу: військово-патріотичні кольори. Ідея від замовника: козак схилений на одну ногу, спирається на шаблю. Він не поранений, нескорений. Він молиться, він впевнений в собі, він готується до бою. Над ним у вигляді дуги текстом написано назву ГО. Можна, козак або військовий, вигляд до живота, тримає меч або 2 мечі.
Результат роботи, затвердженої замовником, нижче:

Нагадаю, що цей проєкт є виключно безкоштовним форматом допомоги громадам та громадським організаціям, яким бракує ресурсів на замовлення та створення професійних логотипів та брендбуків. Якщо ви відчуваєте, що вам потрібна така допомога – замовити безкоштовний логотип – звертайтесь за формою у шапці цього сайту або пишіть мені особисто. Дякую за увагу, гарного всім дня! Слава Україні! Переможемо!
Back to Top