![](https://cdn.myportfolio.com/9f8e88f4-965d-4555-a696-ba5d0e0c77d2/907db9e9-af7d-4ef0-8e80-841751beed38_rw_1920.jpg?h=3927be1ef6677d242062deffb1fa0780)
Волонтерство буває різним і ось перед вами один із прикладів.
Велика Олександрівка, що на Херсонщині, була довший час під окупацією російських терористів і була звільнена ЗСУ минулої осені. Переживши багато страхіть, громада зараз відновлюється та знаходить у собі сили рухатись далі, до розвитку та перемоги.
Нещодавно, я отримав на пошту запит від Великоолександрівської селищної територіальної громади з проханням створити логотип для представлення громади при міжмуніципальному та міжнародному співробітництві.
Декілька днів роздумів, комунікації з представницею громади та досліджень – і рішення з'явилось саме. Я використав частинку барельєфу стели при вʼїзді до самого центру громади. Шрифти обрав KyivType Titling Heavy 3, KyivType Titling Regular 3, а також графічний елемент орнаменту, що розділяє текст на портретному логотипі з набору Mariupol Symbols. Перемальовував барельєф вручну, тому перепрошую за мої аматорські помилки.
![](https://cdn.myportfolio.com/9f8e88f4-965d-4555-a696-ba5d0e0c77d2/0156c2bb-7db6-4db8-9f2a-25ffd0daac3e_rw_1920.png?h=fc4487a93e7432c537adb0c6759012d2)
Весь пакет логотипів, а також світлини для профілю сторінок у соціальних мережах, як і світлини для обкладинок, разом із макетами для виготовлення рол-апів, підготував та передав громаді.
Щиро сподіваюсь, що їм сподобається і вони використовуватимуть цей варіант у подальшому.
![](https://cdn.myportfolio.com/9f8e88f4-965d-4555-a696-ba5d0e0c77d2/e34cbb2c-c198-48ad-a48d-55778a9b6326_rw_1920.jpg?h=37d2873d4fbe008ed2642cc2e97f2fd0)
![](https://cdn.myportfolio.com/9f8e88f4-965d-4555-a696-ba5d0e0c77d2/125a7438-ee82-41c2-a8b5-a274b1b8d3f6_rw_1920.jpg?h=1524abc3e5cae0133938dfbd85409ab6)
![](https://cdn.myportfolio.com/9f8e88f4-965d-4555-a696-ba5d0e0c77d2/a98b1bc9-a1ed-4c1b-8c6b-99687a4393c8_rw_1920.jpg?h=c01951a2adcab49d86fc136adf42b912)
![](https://cdn.myportfolio.com/9f8e88f4-965d-4555-a696-ba5d0e0c77d2/35745397-b52b-46ff-985c-2af52c362ba6_rw_1920.jpg?h=c5906a5540bf72e046e7d02fef130bfa)
![](https://cdn.myportfolio.com/9f8e88f4-965d-4555-a696-ba5d0e0c77d2/04d15134-b72d-4429-a0fd-506c2384210b_rw_1920.jpg?h=93d8ccf63d967ab1379b62e6eb15412a)
![](https://cdn.myportfolio.com/9f8e88f4-965d-4555-a696-ba5d0e0c77d2/ec115f3b-d3e4-40c9-8880-f0bd23b78510_rw_1920.jpg?h=c2e231adf511807fccd24f314ca8134e)
![Print](https://cdn.myportfolio.com/9f8e88f4-965d-4555-a696-ba5d0e0c77d2/49db682f-1af7-4f89-a7a7-7dae3957b063_rw_1920.jpg?h=fd36dc41b04f7bb7f189e7585c0b4c44)
![Print](https://cdn.myportfolio.com/9f8e88f4-965d-4555-a696-ba5d0e0c77d2/8d30897c-6551-4aae-91b4-476d5087bccd_rw_1920.jpg?h=8f4f4090dc4729eb55eb76b15055b7b9)
![Print](https://cdn.myportfolio.com/9f8e88f4-965d-4555-a696-ba5d0e0c77d2/8bbc55b9-75ea-48d9-b2c1-3c9c464929ef_rw_1920.jpg?h=21602a4de35ed2f90c9f0da3294a7558)
![Print](https://cdn.myportfolio.com/9f8e88f4-965d-4555-a696-ba5d0e0c77d2/20d5b80a-0df4-4acf-8cef-49b5842927ee_rw_1920.jpg?h=c509bcf0ffdb36a0f95abf9fdd0e52cd)
Дякую за увагу та Слава Україні!
![](https://cdn.myportfolio.com/9f8e88f4-965d-4555-a696-ba5d0e0c77d2/607929e0-698d-4b3c-b1aa-5b6b8dcafc00_rw_1920.png?h=8a82282472d55bd7206487be89727b33)