Волонтерство буває різним і ось перед вами один із прикладів. 
Велика Олександрівка, що на Херсонщині, була довший час під окупацією російських терористів і була звільнена ЗСУ минулої осені. Переживши багато страхіть, громада зараз відновлюється та знаходить у собі сили рухатись далі, до розвитку та перемоги.
Нещодавно, я отримав на пошту запит від Великоолександрівської селищної територіальної громади з проханням створити логотип для представлення громади при міжмуніципальному та міжнародному співробітництві. 
Декілька днів роздумів, комунікації з представницею громади та досліджень – і рішення з'явилось саме. Я використав частинку барельєфу стели при вʼїзді до самого центру громади. Шрифти обрав KyivType Titling Heavy 3, KyivType Titling Regular 3, а також графічний елемент орнаменту, що розділяє текст на портретному логотипі з набору Mariupol Symbols. Перемальовував барельєф вручну, тому перепрошую за мої аматорські помилки. 
Весь пакет логотипів, а також світлини для профілю сторінок у соціальних мережах, як і світлини для обкладинок, разом із макетами для виготовлення рол-апів, підготував та передав громаді. 
Щиро сподіваюсь, що їм сподобається і вони використовуватимуть цей варіант у подальшому.
Print
Print
Print
Print
Print
Print
Print
Print
Дякую за увагу та Слава Україні!
Back to Top